Бібліотечні заходи

До Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС з учнями 5 класу проведено бібліотечний урок “Твій біль, Україно”. Бібліотекар Крисько Людмила Василівна розповіла дітям про найбільшу катастрофу в історії людства, демонструвала презентацію, відеоролик, які мали на меті показати не лише аварію, а й возвеличити подвиг тих, хто ціною власного життя і здоров’я долали наслідки Чорнобильської катастрофи.

26 листопада 2021 року учні 5 класу відвідали виставку у шкільній бібліотеці “Голодомор очима свідків, мовою документів”. Крисько Л.В., шкільний бібліотекар, розповіла дітям про одне з найважчих випробувань, що випало на долю українського народу, познайомила з Чорною книгою, зупинившись на сторінках, де вказано прізвища петрівчан, що померли в страшні 1932-1933 роки.

 

Бібліотечний урок “Край, в якому ти живеш” 2 клас

У рамках проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, який проходить під гаслом «Краєзнавство в шкільній бібліотеці: нові традиції та цінності», у Петрівському НВК з учнями 5 класу проведено бібліотечний урок “Стежками рідного краю”.

З нагоди відзначення Всеукраїнського дня бібліотеки під час учнівського самоврядування, присвяченого Дню Вчителя, учні спробували себе й у якості бібліотекаря – хранителя людської мудрості.