Захисники України

Листопад

Розширити свої знання про рідну державу, розкрити суть понять “громадянин”, “патріот”,”патріотизм”, розвиток в учнів прагнення бути свідомим громадянином України допомогла виховна година спілкування”Хто такий патріот?”, проведена у першому класі. Учні також мали можливість переглянути презентацію”Річниця революції гідності” та розфарбувати малюнки.

 

З метою розуміння єдності та цілісності України, усвідомлення себе українцями, почуття особистої відповідальності за долю держави, готовністю служити батьківщині своєю працею та стати на захист державних інтересів країни. До дня Захисника України, в 11 класі проведено виховну годину “Свято мужності та відваги”

Жовтень

До Дня захисника і захисниці України з роєм 6 класу “Холодноярці” проведено спортивно – розважальне свято” Славне ім’я – козак”.

Козаки подорожували

1 зупинка “Козацький ринг” змагалися отамани

2 зупинка “Козацькі забави” проводилися естафети.

3 зупинка ” Козацьке слово” вікторина

4 зупинка” Козацькі страви” на якій козаки їли вареники.

5 зупинка ” Галявина українських талантів” виконували козацькі пісні.

6 зупинка Підсумок

Вересень

В день пам’яті захисників України вшановуються військовослужбовці і учасники добровольчих формувань, які загинули, відстоюючи незалежність України. Учні 1 класу мали можливість переглянути презентацію “Доки серця палають, герої не вмирають”, познайомитися із військовими Знам’янщини, в честь яких відкрито Меморіальну дошку та вирізали символ миру – голуба.

Круглий стіл “Вони боронять мир на Землі” Учні 4 класу переглянули відео “Україна:заради майбутнього” Вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання. Намалювали малюнки для воїнів АТО.

Страшенно важко, що настав той час,

Коли мою країну роздирають

Та ми,Герої не забудем, Вас

Тому, що в нас герої не вмирають

Такими словами у 9 класі розпочався урок мужності, присвячений дню пам’яті захисників України. Під заходу учні згадали період початку війни, переглянули відеоматеріали найзапекліших боїв на сході України. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять воїнів- земляків